top of page

Kurumunuzdaki üretim hatları, depo alanları ve sahanızdaki tüm varlıklara ait sensör, SCADA ve PLC gibi cihazlarınızdaki verileri, IoT API ile  tek platformda toplayın.

 

Hem sensör cihazlarınınızdaki veri akışını görüntüleyin, sensörlerinizin durumlarını ve sorunları takip edin, hem  de tüm veri trafiğinizi görüntüleyin.

Yapay Zeka & IoT

Kurumunuzdaki varlıklara dair verileri toplayarak ekipmanlarınızı takip edebilirsiniz. Sıcaklık, basınç, titreşim gibi geleneksel sensör verilerinize ek olarak fotoğraf, video gibi büyük dijital verilerinizi de birleştirerek tüm varlık verilerinizi tek platforma alabilirsiniz.

 

Toplandığınız verilere operasyonunuza özel formüller uygulayarak veri anormallikleri tespit ederek hem varlık kullanım performansını artırıp, arıza ve bakım maliyetlerinizi azaltabilirsiniz.

Sahanızda drone ve sabit kameralardan aldığınız görüntüleri işleyerek, görsel inceleme / muayene operasyonlarınızı yapay zeka ile yürütebilirsiniz.

 

Varlıklarınız için veri analitiği kullanarak üretim kalitenizi de artırabilirsiniz. Hem varlıklarınızın hem de ürünleriniz görüntülerini yapay zeka ile işleyerek kalite süreçlerini akıllı hale getirebilir, varlık verileri - ürün kalitesi korelasyonu ile üretim süreçlerinizin verimliliğini arttırabilirsiniz.

bottom of page