top of page

Dijital Çözüm Ortağınız

HAKKIMIZDA

 

İştePortal Yazılım Teknoloji, ülkemizin dijital dönüşüm yolcuğunun bir parçası olarak yazılım geliştirme faaliyetleri yürütmektedir.

Firmaların dijitalleşme süreçlerine, hem kendi geliştirdiğimiz %100 yerli yazılım çözümlerimizle hem de IBM, AWS ve Oracle gibi yazılım sektörünün öncü firmalarının ürünüleriyle katkıda bulunuyoruz. Dijital dönüşüm süreciniz için sadece bir yazılım tedarikçisi değil, çözüm ortağınız olarak çalışmayı hedefliyoruz.

Firmaların özel ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiğimiz yazılım çözümlerine ek olarak, göz bebeği projemiz İş'tePortal yazılımıyla Muğla Teknopark ofisimizde Ar-Ge faaliyetlerimize devam ediyoruz.

Şirketimizin geliştirdiği yazılım teknolojilerindeki temel strateji insan ve doğa  odaklı olmaktır. 

Geliştirdiğimiz ve danışmanlığını verdiğimiz tüm ürünlerde öncelikli amacımız, kurumların planlama, operasyon, üretim, hizmet, iletişim, kalite gibi tüm süreçlerini dijital hale getirip, verimliliği artırarak, karbon ayak izini azaltmak ve doğayla barışık bir geleceğe katkı sunmaktır.

Tüm projelerimizde, insan odaklı yaklaşım sergileyerek hem kurum içi çalışanların hem de ekosistemdeki diğer kişi ve müşterilerin hayatlarını, teknolojiyle kolaylaştırmayı hedefliyoruz.

Sürdürülebilir

Bir Gelecek

MİSYONUMUZ

bottom of page