top of page

IBM Maximo Application Suite, tüm varlıklarınızı yönetebileceğiniz bir platformdur. Varlıklarınızın hayat döngüsündeki tüm aşamaları Maximo kullanarak izleyebilir ve raporlayabilirsiniz.

Maximo, temel varlık yönetiminden yapay zeka destekli kestirimci bakıma kadar tüm aşamaları destekler. Son teknoloji IBM Maximo platformu, varlık yönetim süreçlerine ek olarak mobil uygulamalar, IoT veri toplama ve analitiği, ekipman sağlık modelleme, arıza tahminleme imkanları sunar.

DB2 veri tabanı ve Cognos BI raporlama uygulamasını ücretsiz kullanma olanağı sunar.

Kurumsal Varlık Yönetimi

Maximo her ne kadar bir varlık yönetim çözümü olsa da bir çok ek module sahiptir. 

Varlıklarınıza dair tüm iş emirlerini planlayıp yönetebilir, bakım ve arıza  faaliyetlerinizi ve maliyetlerinizi raporlayabilirsiniz. Saha ekiplerinizin mobil uygulamalar ile veri girişini kolaylaştırabilirsiniz.

 

Satın alma, depo & envanter ve sözleşme yönetimi modüllerini de kullanarak satın alma süreçlerinizi yedek parça stoğunuzu yönetebilirsiniz.

Maximo Nedir?

Temel varlık yönetim fonksiyonlarına ek olarak, varlıklarınızı IoT sensörlerinden topladığınız verilerle dinleyebilir, sağlıklarını anlık olarak izleyebilirsiniz. Sağlık durumlarıyla ilgili yapay zeka destekli modeller geliştirerek, son teknolojileri kullanarak arızalarınızı azaltabilirsiniz.​

Maximo kullanan şirketler (ortalama 8.500 çalışana sahip 9  şirket) baz alınarak hazırlanan IDC raporuna göre, plansız kesintilerde %43 oranında azalma sağlanırken, ekipman maliyetlerinde yıllık ortalama 8.6 milyon Dolar düşürülmüştür.

30 yıl boyunca farklı alanlardaki projeler ve bilgi birikimiyle, IBM Maximo sektörlerinde lider firmaların en çok tercih ettiği çözüm olmuştur.

IBM Maximo müşteri değerlendirmelerini buradan okuyabilirisiniz.

Neden Maximo ?

%43

Plansız Kesinti Düşüşü

8.6 $ M

Ekipman Maliyet Azalması

bottom of page